Dodavatelem metodických dokumentů bude 1. VOX a.s.

                                                                                                                                           

S radostí oznamujeme, že jsme podepsali smlouvu s dodavatelem metodických dokumentů – z výběrového řízení vítězně vzešla společnost 1. VOX a.s.

1. VOX a.s., vzdělávací a poradenská společnost, působí na trhu vzdělávání již od roku 1993. VOX realizuje veřejné vzdělávací akce z nejrůznějších oborů, vzdělávací kurzy pro neziskovou sféru a manažerské vzdělávání.

VOX Nakladatelství vydává odbornou literaturu a specializované materiály pro své studijní programy v několika jazycích. 1. VOX a.s. disponuje interním lektorským týmem, především však spolupracuje s externími lektory, kteří jsou uznávanými odborníky z akademické obce, finančních institucí, ministerstev a státní správy a praxe, advokacie, podnikové praxe a spolupracuje s nezávislými poradci a konzultanty s rozsáhlou publikační, pedagogickou a vědeckou praxí a bohatými zkušenostmi.

S vybranými lektory, odborníky ve svých oblastech, také úzce spolupracuje na vytváření odborných publikací, které vždy reflektují aktuální problematiku, poptávku trhu a stávají se žádanou pomůckou nejenom v průběhu kurzů, ale především v praxi pro každodenní využití.

1. VOX a.s. jako dodavatel metodických dokumentů garantuje kvalitu a profesionalitu personálního zajištění této zakázky. Jedním z autorů metodických příruček bude doc. PaedDr. Ludvík Eger, CSc., který patří mezi první české experty, jež se ve své práci zaměřili na uplatňování ICT ve vzdělávání.

Věříme, že 1. VOX a.s. připraví hodnotné metodické dokumenty, které v průběhu pilotáže poslouží k proškolení karlovarských lektorů a stanou se i vhodnou pomůckou pro celou komunitu lektorů v ČR.

Budeme se těšit na inspirativní spolupráci!